Članky ze světa hudby

Markus Schulz představuje novou mixovanou kompilaci – Prague´11
tht

MARKUS SCHULZ PŘEDSTAVUJE
NOVOU MIXOVANOU KOMPILACI –
PRAGUE´11

prague11

V sobotu 6. listopadu byly tisíce fanoušků elektronické hudby svědky strhujícího vystoupení Markuse Schulze na sedmém pokračování legendární megaparty Transmission , která proběhla v pražské O2 areně.  Během svého vystoupení oznámil, že Praha bude další destinací pro rok 2011, kdy naváže na úspěšnou řadu mixovaných kompilací City Series.

prague11

Do této doby jednotlivě dekódoval různorodosti hudební genealogie clubbingových center jako Miami, Toronto, Ibiza, Amsterdam, a nejaktuálněji Las Vegas. Na začátku příštího roku udělá to samé pro hlavní město České Republiky. Markus za posledních 10 let v Praze několikrát vystoupil, a z první linie sledoval, jak se z ní stalo jedno z nejvíce vzrušujících center klubové a elektronické taneční hudby ve světě.

Ještě před tím, než Markus začne pracovat na mixování alba, měl poslední příležitost sledovat a přesně analyzovat, jaké trance a progressive nuance zabírají u českého publika nejvíc. Tyto kompletní informace si odvezl sebou, a další dva měsíce stráví na důkladní misi, aby našel nejčerstvější kousky z produkce světové elektronické hudby, které by vyhovovaly tomuto profilu.MARKUS SCHULZ se vrátí 12. února 2011 do Prahy s
NOVOU MIXOVANOU KOMPILACI –
PRAGUE´11

V sobotu, 12. února 2011 se vrátí do Prahy s hudbou z jeho alba na první release party v klubu SaSaZu. Bude to noc s příslibem intenzivních zážitků z elektronické hudby,

Vstupenky jsou v prodeji v síti www.ticketpro.cz do konce roku za 590 Kč, poté se cena zvýší na 690 Kč a na místě budou vstupenky za konečnou cenu 790 Kč.

MS

O Markusovi Schulzovi:

Během poslední dekády spojil Markus Schulz individuální hudební identity progressive a trance music do vlastního kreativního, neimitovatelného hybridního zvuku. Skrze jeho unikátní DJské sety, label Coldharbour, a vysoce prominentní radio show Global DJ Broadcast, provedl Markus radikální změnu na americké trance scéně. Reakcí na tento úspěch je fakt, že Markus pravidelně vystupuje jako headliner před desetitisícovými davy fanoušků, radio show GDJB ladí miliony fanoušků, a jeden release za druhým boduje na špici žebříčků Beatportu.

Následovalo několik vysokých umístění v anketách popularity, když se v roce 2008 Markus Schulz dostal do Top 10 časopisu DJ Magazine, kde již tři roky zaujímá 8. místo. A suveréně tím potvrzuje také pozici nejpopulárnějšího Amerického DJe.

O City Albums sérii Markuse Schulze:

Navštěvování nových metropolí je pro DJe stejně tak přirozené jako, že se gramofony točí dokola – tento fakt nebyl pro Markuse nikdy nevýhodou. V posledních šesti letech se Markus díky pravidelným světovým turné dostal na tolik mist, na která se mnozí nedostanou za celý život. Je to ten vždy se transformující, rozcitlivělý zvuk, podívaná a hudební vkus, který naplnil jeho touhu hudebně vše shrnout. A v roce 2005 to začal dělat. Od té doby nás zavedl mezi některá nejvíce ikonická a nejznámější klubová města na světě jako Miami, Ibiza, Amsterdam, Toronto či Las Vegas, jež mají své krédo zachycené ve formě mixu.
www.markusschulz.com / / www.globaldjbroadcast.com


Zdroj : www.coolture.cz

armada

The sixth compilation in the series…
- Forthcoming on Armada Music, Feb 2011

On Saturday November 6th, during the final stages of his set, Markus Schulz announced in front of 15,000 clubbers at the Czech capital's Transmission Future Cities event that Prague will be the destination for his 2011 City Series mix compilation.

Having previously decoded the individual musical genealogy of clubbing centres like Toronto and Ibiza, Amsterdam, and most recently Las Vegas, early next year he will do the same for the Czech capital. Markus has played Prague numerous times over the last 10 years and watched first-hand its rise to become one of the most exciting club & electronic dance music nuclei in the world.

Prior to mixing the album, Transmission Future Cities provided Schulz with his last opportunity to observe and analyse exactly what trance & progressive nuances drive Prague's clubbers the hardest. Information complete he's now taking tha knowledge away and will spend the next two months on an comprehensive mission to find fresh-off-the-production-desk electronic music from around the world to match its profile.

On the 12th of February 2011 he will return to Prague with the music from the album and play the first release party at SaSaZu. It is a night that promises to be as an intense, combusting electronic dance music experience as you can expect to hear in the coming year.

More info on Markus Schulz can be obtained through the links below…

And more to follow from us very soon!

For Markus Schulz - www.markusschulz.com

For Armada – www.armadamusic.com/

For All Press & PR – www.starkprofilespr.co.uk // info@starkprofilespr.co.uk


google translate

Google Search

czende google
Loading

aktualizace: 10.11.2010


<   <  ZPĚT  <   < |    >  OBNOVIT  <   |  >   >  VPŘED  >   >